Ślub we dwoje na Zakynthos

Na pewno wielu z Was zastanawiało się nad ślubem tylko we dwoje. Niejednokrotnie ta myśl narodziła się pod wpływem stresu związanego z organizacją ślubu w Polsce i magiczną liczbą gości 100+. Nie każdy z nas marzy o dużym weselu, na które zaprasza się osoby, których albo nie znamy, albo ostatni raz mieliśmy z nimi kontakt w czasach dzieciństwa. 

Dlatego też idealnym wyjściem jest ślub za granicą! Uciec we dwoje i pobrać się w jakimś pięknym miejscu bez stresu, na luzie. Delektować się każdą chwilą podczas ślubu, a nie przejmować się gośćmi i wszystkimi detalami związanymi z organizacją wesela w Polsce. Po zakończeniu romantycznej ceremonii cieszyć się sobą i rozpocząć miesiąc miodowy.

Wiele Par decyduje się właśnie na ten scenariusz. Ślub za granicą we dwoje był, jest i zawsze będzie na topie.

Oczywiście nie wszędzie można wziąść ślub we dwoje, ponieważ niektóre miejsca mają wymagają większej liczby osób, lub pobierają dodatkową opłatę za wynajem miejsca. Ale na szczęście takich miejsc na Zakynthos nie jest wiele i bez problemu pomożemy Wam w organizacji ślubu we dwoje. Proponujemy ślub na wysepce Cameo, na tarasie lub na jednej z plaż w malowniczych zatoczkach. 

Nie musicie martwić się o świadków! My zadbamy o wszystko! Tak więc rezerwujcie datę ślubu, samolot, hotel i widzimy się na Zakynthos!

  

Ślub na plaży na Zakynthos (Zakintos)

Zakynthos to nie tylko słynna plaża Zatoki Wraku czy plaża wyspy Marathonisi (Wyspa Żółwia). Na Zakynthos znajdziecie wiele pięknych plaż, na których możemy zorganzować dla Was ślub. Zakynthos jest doskonałym miejscem szczególnie na ślub we dwoje, ponieważ znajdują się tam małe, urocze zatoczki, które nie pomieszczą dużej liczby osób. Natomiast idealnie sprawdzą się podczas mniejszego ślubu. 

Większość plaż w naszej ofercie jest oddalona od resortów, dzięki czemu nie są tak popularne wśród turystów. Pamiętajcie, że plaże w Grecji mają charakter publiczny, tak więc decydując się na ślub na plaży musicie liczyć się z tym, że będą na niej turyści. Dlatego też bardzo ważne jest, aby planować ślub poza sezonem i wybrać takie miesiące jak maj, czerwiec lub wrzesień. Październik jest również bardzo przyjemnym miesiącem na ślub na plaży.

Jeśli jednak zdecydujecie się na ślub na plaży w sezonie, czyli w lipcu i sierpniu, wówczas ceremonia odbędzie się późnym popołudniem, aby uniknąć nie tylko turystów, ale również uciec przed słońcem. Mało kto zdaje sobie sprawę, że temperatura piasku latem jest tak wysoka, że łatwo poparzyć sobie stopy. A ideą ślubu na plaży w Grecji jest ślub na boso. Dlatego też warto mieć to na uwadze podczas planowania ślubu za granicą.

Ślub na plaży na Zakynthos jest zdecydownie godnym polecenia. Turkusowe morze, malownicze zatoczki otoczone przez klify i soczystą zieleń, piaszczyste lub białe żwirkowe plaże. W takich okolicznościach przyrody możemy zorganizować dla Was romantyczny ślub z turkusem w tle!

W roku 2019 przygotowaliśmy dla Was wiele nowych miejsc na ślub na plaży. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy na ślub na Zakynthos!

 

Bukiety ślubne w roku 2017 na Zakynthos

Oto krótka fotorelacja obrazująca, jakie bukiety ślubne wybrały nasze Panie Młode w roku 2017 podczas ślubu na Zakynthos.

 

Sesja fotograficzna w plenerze

Każdy, kto chociaż raz odwiedził Zakynthos może przyznać, iż wyspa ta jest wyjątkowo piękna i śmiało można o niej powiedzieć, że jest rajem na ziemi. Krystaliczna i niezwykle błęktina woda, białe, majestatyczne klify, piaszczyste plaże to tylko niektóre z atutów Zakynthos. Nie bez powodu pary, które decydują się na ślub na Zakynthos, wybierają również sesję w plenerze. W końcu zdjęcia są pamiątką na całe życie. A kto nie chciałby mieć zdjęć ze ślubu na tle nieziemskich widoków?!

Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia z sesji poślubnej naszych Par Młodych :-)

 

Ślub kościelny na Zakynthos

Jak pogodzić podzielone zdania rodziny dotyczące pomysłu ślubu za granicą? Rodzice chcą, aby ślub się odbył w Polsce i obowiązkowo w kościele, a młodzi marzą o kameralnym ślubie w otoczeniu najbliższych w jakimś ciepłym kraju. Wielu z Was ten scenariusz na pewno nie jest obcy. Co możecie zrobić w takiej niezręcznej sytuacji? Możecie zaryzykować i podążyć w ślady innych Par, które zbuntowały się i wbrew wszystkim pobrały się w romantycznej ceremonii tylko we dwoje w wymarzonej scenerii. Albo podjąć mniej drastyczne kroki i zorganizować ślub kościelny za granicą! 

Oto krótka fotorelacja ze ślubu kościelnego naszych Par na Zakynthos. 

  • 1
  • 2
Press enter to search
Press enter to search