Bukiety ślubne w roku 2017 na Zakynthos

Oto krótka fotorelacja obrazująca, jakie bukiety ślubne wybrały nasze Panie Młode w roku 2017 podczas ślubu na Zakynthos.

 

Sesja fotograficzna w plenerze

Każdy, kto chociaż raz odwiedził Zakynthos może przyznać, iż wyspa ta jest wyjątkowo piękna i śmiało można o niej powiedzieć, że jest rajem na ziemi. Krystaliczna i niezwykle błęktina woda, białe, majestatyczne klify, piaszczyste plaże to tylko niektóre z atutów Zakynthos. Nie bez powodu pary, które decydują się na ślub na Zakynthos, wybierają również sesję w plenerze. W końcu zdjęcia są pamiątką na całe życie. A kto nie chciałby mieć zdjęć ze ślubu na tle nieziemskich widoków?!

Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia z sesji poślubnej naszych Par Młodych :-)

 

Ślub kościelny na Zakynthos

Jak pogodzić podzielone zdania rodziny dotyczące pomysłu ślubu za granicą? Rodzice chcą, aby ślub się odbył w Polsce i obowiązkowo w kościele, a młodzi marzą o kameralnym ślubie w otoczeniu najbliższych w jakimś ciepłym kraju. Wielu z Was ten scenariusz na pewno nie jest obcy. Co możecie zrobić w takiej niezręcznej sytuacji? Możecie zaryzykować i podążyć w ślady innych Par, które zbuntowały się i wbrew wszystkim pobrały się w romantycznej ceremonii tylko we dwoje w wymarzonej scenerii. Albo podjąć mniej drastyczne kroki i zorganizować ślub kościelny za granicą! 

Oto krótka fotorelacja ze ślubu kościelnego naszych Par na Zakynthos. 

Ślub w Zatoce Wraku na Zakynthos (Zakintos)

Wyobrażając sobie ślub na plaży wielokrotnie ukazuje nam sie przed oczami piękna plaża z białym jak puder piaskiem, a także szmaragdowo-turkusowe morze. Gdyby tak jeszcze dodać palmy lekko kołyszące się na wietrze to wówczas dla wielu z nas obraz ten zdecydowanie stałby się spełnieniem marzeń.

Takich miejsc jak to z naszej wyobraźni jest wiele na świecie. Problemem jest jednak to, iż położone są one zazwyczaj na drugim końcu świata, a co za tym idzie, ślub na takiej egzotycznej plaży to niemały wydatek. O ile śluby we dwoje są bardzo popularne, to jednak wielu z nas chciałoby, aby w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam najbliżsi. Dlatego też ślub na egzotycznej plaży na drugim końcu świata zdecydowanie nie jest dla każdego z nas.

Marzenia są jednak po to by je spełniać. Przygotowaliśmy specjlaną ofertę dla wszystkich marzących o ślubie w egzotycznej scenerii! Ślub na białej plaży, z dala od ludzi, w otoczeniu turkusowej wody oraz majestatycznych klifów. A gdzie? Na greckiej wyspie Zakintos (Zakynthos)! Wsiadacie w samolot i za niecałe 3 godziny jesteście na tej magicznej wyspie. Ślub na Zakintos (Zakynthos, Zante) przeznaczony jest na każdą kieszeń. Dzięki temu możecie zabrać ze sobą rodzinę i przyjaciół, aby mogli uczestniczyć w dniu Waszego ślubu.

Oferowane przez nas miejsce ślubu znajduje się w Zatoce Navagio Bay tuż obok słynnej z pocztówek i kalendarzy Zatoki Wraku, która jest najbardziej popularnym miejscem wyspy. Ślub odbywa się na prywatnej plaży z białym, żwirkowym piaskiem pod stopami. Do zatoki Państwo Młodzi wraz z najbliższymi przypływają prywatną łodzią. Od momentu wejścia na pokład zaczyna się wielka przygoda. Ślub w Zatoce Wraku z całą pewnością zapewni Wam olbrzymią dawkę adrenaliny. Jest wielką ucztą dla zmysłów. A sesja fotograficzna jest jedną z najpiękniejszych, jakie można sobie wyobrazić.

Dowodem na to są zdjęcia ze ślubu naszych sympatycznych Par, Natalii i Łukasza, Martyny i Tomka oraz Pauliny i Bartka. Może i Wy się skusicie na ślub w tych nieziemskich widokach?