INNE

Ślub z kapliczką w tle

Jeżeli marzycie o ślubie z widokiem na morze, a jednocześnie marzy Wam się ślub przy tradycyjnej greckiej kapliczce, zapraszamy na ślub w tym niezywkłym miejscu! Nasza nowość w roku 2017! Ślub z kapliczką i turkusowym morzem w tle! Miejsce to jest idealne dla mniejszych jak i większych ślubów. Czy możecie sobie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię Waszego ślubu? Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Eden

Nasze nowe miejsce na bajkowy ślub w roku 2018! Położone niedaleko stolicy Zakynthos oferuje piękne widoki na wyspę oraz turskusowe morze. Idealne dla osób marzących o zasicsznym miejscu wynajętym na użytek prywatny. Łączy w sobie nutkę starożytnej historii wraz z nowoczesnością. Miejsce to oferuje również restaurację z panoramicznym widokiem na morze. Morze, spokój, prywatność, piękne widoki - zapraszamy na ślub w Edenie!

 

Ślub w luksusowej willi

Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność oraz marzących o ślubie z odrobiną luksusu. Na Zakynthos mamy do zaoferowania 5 gwiazdkowe wille z basenem i z przepięknym widokiem, gdzie możemy zorganizować dla Was ślub z przyjęciem. Oto kilka z nich!

Press enter to search
Press enter to search