INNE

Ślub z kapliczką w tle

Jeżeli marzycie o ślubie z widokiem na morze, a jednocześnie marzy Wam się ślub przy tradycyjnej greckiej kapliczce, zapraszamy na ślub w tym niezywkłym miejscu! Nasza nowość w roku 2017! Ślub z kapliczką i turkusowym morzem w tle! Miejsce to jest idealne dla mniejszych jak i większych ślubów. Czy możecie sobie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię Waszego ślubu? Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Eden

Nasze nowe miejsce na bajkowy ślub w roku 2018! Położone niedaleko stolicy Zakynthos oferuje piękne widoki na wyspę oraz turskusowe morze. Idealne dla osób marzących o zasicsznym miejscu wynajętym na użytek prywatny. Łączy w sobie nutkę starożytnej historii wraz z nowoczesnością. Miejsce to oferuje również restaurację z panoramicznym widokiem na morze. Morze, spokój, prywatność, piękne widoki - zapraszamy na ślub w Edenie!

 

Ślub w luksusowej willi

Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność oraz marzących o ślubie z odrobiną luksusu. Na Zakynthos mamy do zaoferowania 5 gwiazdkowe wille z basenem i z przepięknym widokiem, gdzie możemy zorganizować dla Was ślub z przyjęciem. Oto kilka z nich!

 

Ślub w ogrodzie

Wiele osób decydujących się na ślub za granicą, marzy o ślubie na plaży. Jednakże nie każdy dobrze znosi wysokie temperatury i marzy o ślubie w miejscu, gdzie można schronić się przed słońcem i cieszyć się piękną przyrodą. Dla Was przygotowaliśmy ofertę ślubu w magicznym ogrodzie! Wyobraźcie sobie ślub w otoczeniu egzotycznej roślinności, która będzie nie tylko schronieniem przed słońcem, ale również piękną scenerią. W ogrodzie możemy dla Was zorganizować nie tylko ceremonię, ale również prawdziwe greckie wesele!

 


  

Press enter to search
Press enter to search