ŚLUB NA TARASIE

Stare powiedzenie greckie głosi: „Jeśli jesteś w Grecji, zachowuj się jak Grek!”

Dlatego też wiele Par decydując się na ślub w Grecji, pragnie mieć prawdziwe greckie wesele z greckim zespołem muzycznym i tancerzami greckimi, którzy będą zabawiać gości przy rytmach Zorby.
Na Zakynthos mamy do zaoferowania wiele uroczych miejsc idealnie nadających się się na greckie wesele. Sielski klimat, piękna sceneria, pyszna grecka kuchnia. Czy można chcieć czegoś więcej planując ślub w Grecji? Na greckie wesele proponujemy Wam trzy tarasy widokowe, z których rozpościerają się nieziemskie widoki.


Taras numer 1


Umiejscowiony na klifie z panoramicznym widokiem na Tsilivi oraz na sąsiednią wyspę Kefalonię. Oferuje nie tylko romantyczne miejsce ceremonii zaślubin, ale również klimatyzowaną restaurację, w której odbywa się przyjęcie, z której można podziwiać zachód słońca.

Taras1
Taras1a
Taras1b
Taras1c
Taras1d


Taras numer 2

Zaciszna lokalizacja, sielska sceneria i przepiękny widok na Kefalonię. Jeśli marzycie o ślubie w stylu rustykalnym tuż nad brzegiem morza, taras numer 2 spełni Wasze oczekiwania. Bonusem jest tradycyjna grecka tawerna, w której możemy zorganizować przyjęcie weselne.

Taras2a
Taras2b
Taras2c
Taras2
Taras2d

Taras numer 3


Jego atutem jest nie tylko położenie tuż przy piaszczystej plaży oraz piękny widok na Cameo oraz Wyspę Żółwia. Ręcznie wykonane drewniane rekwizyty w stylu vintage są z całą pewnością olbrzymią jego zaletą.
Taras numer 3 idealnie nadaje się nie tylko na romantyczny ślub we dwoje, ale również na duże greckie wesele.
Ślub odbywa się pod egzotycznym gazebo przystrojonym w białe tiule. W zależności od liczby gości, przyjęcie możemy zorganizować również pod gazebo lub dowolnej części tarasu.
Tars numer 3 to doskonałe miejsce na prawdziwie greckie wesele z zespołem muzycznym oraz greckimi tancerzami i tłuczeniem talerzy.
Jeżeli marzycie o ślubie na Zakynthos na jednym z naszych tarasów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Taras numer 4

Położony w zacisznym, sielskim miejscu, z dala od tłumu turystów, w otoczeniu zieleni i z pięknym widokiem na morze. Taras numer 4 jest idealnym miejscem na ślub nie tylko we dwoje w połączeniu z romantyczną kolacją, ale również na prawdziwie greckie wesele. Taras numer 4 jest naszą nowością w roku 2017!

Taras numer 5

Nowość w roku 2018! Nieziemski widok na Wyspę Żółwia, cisza, spokój, z dala od turystów, przepyszne jedzenie! To tylko nieliczne z wielu zalet tego wyjątkowego i nowego w naszej ofercie miejsca ślubu na Zakynthos! Taras numer 5 to nie tylko gwarancja na ślub w przecudnej scenerii, ale również doskonałe miejsce na prawdziwie greckie wesele. Położenie w trudno dostępnym dla samochodów miejscu sprawia, że miejsce to nie jest zbyt popularne wśród turystyów. A dzięki temu, możecie liczyć na większą prywatność. Ślub odbywa się na zadaszonym tarasie z widokiem na Wyspę Żółwia. Zadaszenie tarasu jest dużą zaletą podczas ślubu szczególnie w miesiącach letnich.

 

                                                                                              

Press enter to search
Press enter to search