ŚLUB Z WIDOKIEM

Zakynthos bez wątpienia słynie z pięknych widoków. Nie ma piękniejszej scenerii ślubu, aniżeli w otoczeniu zatykających dech w piersiach widoki. Na Zakynthos proponujemy Wam dwa miejsca, z których będziecie mogli cieszyć wzrok malowniczymi krajobrazami. Obydwa miejsca położone są na klifie, dzięki czemu gwarantują niesamowite wrażenia.


Wzgórze Bohali – jedno z najpopularniejszych miejsc na Zakynthos. Rozpościerają się z niego przecudne widoki na stolicę wyspy, Zante. To właśnie tam znajdują się ruiny weneckiego zamku oraz słynny kościół Św. Dionizosa. W tak niesamowicie romantycznej atmosferze możecie wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej.

Bohali1
Bohali2
Bohali4

Wzgórze Solomosa – oferuje panoramiczny widok na wyspę, spokój, śpiew ptaków oraz zapach drzew sosnowych. W takiej sielskiej scenerii możemy zorganizować dla Was bajkowy ślub. W tym właśnie miejscu, znany poeta grecki, Solomos, napisał hymn narodowy. To z pewnością nadaje nutki romantyzmu.

Solomon
Solomon1
Solomon2

Ślub na wzgórzu z widokiem na morze – proponujemy dwa idyllyczne miejsca, z pięknymi widokami oraz z grecką tawerną, w której można zorganizować przyjęcie.
Wszystkie miejsca możemy udekorować według Waszych preferencji, np. w łuk z kwiatów, stolik z białym obrusem, albo postawić na prostotę i wykorzystać naturalne piękno tych miejsc.

Widok1
Widok2
Widok4
Widok5

Jeżeli marzycie o romantycznym ślubie na łonie przyrody, z dala od zgiełku życia codziennego, ślub z widokiem na Zakynthos jest ofertą skierowaną właśnie dla Was. Skontaktujcie się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia o bajkowym ślubie za granicą!

Press enter to search
Press enter to search