ZATOKA WRAKU

Ślub w Zatoce Wraku (Navagio Bay) na Zakynthos przeznaczony jest dla osób szukających ekstrawagancji i poczucia wolności.

Wybierając Zatokę Wraku na miejsce ślubu, macie gwarancję na olbrzymią dawkę adrenaliny oraz niesamowite przeżycia.
Jeżeli marzycie o ślubie na plaży z białym piaskiem otoczonej turkusowym morzem, nie musicie wyjeżdżać na drugi koniec świata! To egzotyczne miejsce jest na wyciągnięcie ręki!


Navagio Bay, zwana Zatoką Wraku stała się nie tylko wizytówką Zakynthos, ale i całej Grecji. Plaża w Zatoce Wraku uznawana jest za jedną z najpiękniejszych plaż świata. Obłędnie turkusowy odcień wody, majestatyczny klif i biały, żwirowy piasek tworzą idealne miejsce na ślub na plaży z turkusem w tle!


Ślub w Zatoce Wraku na Zakynthos jest zdecydowanie inny niż wszystkie. Na miejsce ceremonii można się dostać tylko drogą morską. Ceremonia zaślubin odbywa się w godzinach południowych na trudno dostępnej dla turystów plaży w urokliwej zatoczce tuż przy Navagio Bay. Jeśli jednak marzycie o ślubie na plaży przy wraku statku, to wówczas ceremonia odbywa się w specjalnie wyznaczonym miejscu, gdzie jest najmniej turystów.


Więcej informacji na temat ślubu w Zatoce Wraku na Zakynthos uzyskacie drogą mailową lub telefoniczną.

024
056
085
103 1
125
188 2
312
384
410
Photo 056
064
259
339

Press enter to search
Press enter to search