Monika i Aleksander 21.06.2016

21 czerwca 2016 roku Monika i Aleksander pobrali się w niezwykle romantycznych okolicznościach na malowniczej wysepce Cameo. Wyspa była wynajęta na użytek prywatny, dzięki czemu najbliższa rodzina oraz znajomi, którzy mieli zaszczyt towarzyszyć Monice i Aleksndrowi w tym wyjątkowym dniu, mogli cieszyć się poczuciem prywatności oraz podziwiać zatykające dech w piersiach widoki.

Zejście do zatoczki na Cameo udekorowane było w białe tiule oraz rozgwiazdy. Ceremonia zaślubin miała miejsce pod łukiem przystrojonym w białe tiule i świeże kwiaty. Goście siedzieli na krzesłach przystrojonych w rozgwiazdy.

Po uroczystym ogłoszeniu Państwa Młodych mężem i żoną goście wznieśli toast za zdrowie Nowożeńców i zaczęli składać życzenia.

Po zakończeniu ceremonii oraz sesji fotograficznej na Cameo, wszyscy udali się na prawdziwie greckie wesele w jednej z tradycyjnych tawern na Zakynthos.

Wszyscy bawili się doskonale przy rytmach greckiej muzyki na żywo. Jak przystało na prawdzie greckie wesele, nie mogło zabraknąć tradycyjnego pokazu tancerzy greckich, dzięki którym wszyscy goście mieli okazję zatańczyć.

173
177
180
181
163
222
225

Press enter to search
Press enter to search