Opinie

 • Monika i Aleksander, 21.09.2016

  Przygotowania ceremonii i ślubu z pomocą Turquoise Inspiration Events były czystą przyjemnością. Od samego początku czuliśmy indywidualne podejście. Z pomocą Pani Sylwii wszystko zostało zaplanowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Dziękujemy raz jeszcze!!!
 • Monika & Maciej Pawłowscy, 12.6.2016

  Dziekujemy organizatorce naszego slubu, Sylwii, za profesjonalne przygotowanie naszej ceremonii slubnej wraz z przyjeciem w greckiej tawernie na Zakynthos.
  Dzieki Sylwii nasze przygotowania do slubu przebiegaly bardzo sprawnie a w samym dniu uroczystosci wszystko wygladalo tak, jak sobie wymarzylismy.
  Dziękujemy rowniez że byliście tam z nami w tej ważnej dla nas chwili.
 • Monika i Romek Rakowscy, 10.5.2016

  Wielkie i przeogromne DZIĘKUJEMY! To dzięki Sylwii 10 maja 2016 stał się naszym najpiękniejszym dniem ślubu, cudownym, wymarzonym jak z bajki, widzianym wcześniej tylko w telewizji.
  Czuliśmy jakby nasz ślub organizowała najbliższa nam osoba. Dzień naszego ślubu zawsze pozostanie niesamowitym i bajkowym przeżyciem!
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy,chociaż to za mało w zamian za emocje,które "dała" nam Sylwia!
 • Natalia i Łukasz Gliszczyńscy, 14.9.2015

  Dziękujemy najlepszej Organizatorce Ślubnej Sylwii za zorganizowanie Ślubu Naszych Marzeń. Sylwia profesjonalnie zorganizowała ślub na miarę naszych marzeń, oddala temu całe swoje serce dzięki czemu ten dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy.
  Było bajecznie, magicznie i cudownie! Sylwia poświęca tyle czasu klientom ile potrzebują, rozwiewa wszelkie wątpliwości, wspiera i doradza, a co najważniejsze robi wszystko co w jej mocy, żeby ślub był tak zorganizowany jak Para Młoda sobie życzy, a nie jak jest jej wygodniej.
 • Agnieszka i Dawid Klimas, 17.8.2015

  Ogromne podziękowania! Nasza konsultantka ślubna - Sylwia była dla nas nieocenioną pomocą, zarówno na etapie przedślubnych przygotowań jak i w dniu ślubu.
  Korzystając z jej usług, w dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, co na prawdę bardzo pomogło się zrelaksować i cieszyć się tym dniem, który niestety tak szybko minął!
  Było pięknie, oryginalnie i wszystko dopięte na ostatni guzik.
 • Anna i Dariusz Matysiak, 01.6.2015

  Sylwia, sprawiłaś, że marzenie o bajkowym ślubie stał się rzeczywistością! Ślub dla nas i dla naszych gości był wyjatkowym, pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Nasi goście potwierdzili, że nigdy nie byli na tak pięknym ślubie!
  Będziemy wszystkim polecać Turquoise Inspiration Events!
 • Marta i Ariel Jaworscy, 15.09.2014

  Sylwia, jesteś naszą złotą rybką, dżinem i wróżką w jednym! Profesjonalna, niezwykle życzliwa i pełna pasji. Wraz z mężem wspierali nas w każdej kwestii.
  Polecam wszystkim Turquoise Inspiration Events!
 • Kasandra i Krystian Nawroccy, 16.06.2016

  Ślub w Grecji chodził po nam głowie od dawna, ale każda z firm, która to oferowała, podchodziła nieco przedmiotowo do klienta. My Panią Sylwię spotkaliśmy na Targach Ślubnych i gdyby nie Jej indywidualne podejście, szczerość i ogromny uśmiech na twarzy, bralibyśmy ślub w Polsce. Pani Sylwia jest osobą bardzo kontaktową, odpisuje na wiadomości w tempie ekspresowym, nawet w święta. Zasługuje na 6+, ponieważ była w stanie ogarnąć ślub w 5 miesięcy. Największą zaletą Turquoise Inspiration Events jest to, że śluby są organizowane z pasją, sercem i miłością.
 • Milena i Mateusz Warzocha, 19.09.2016

  Dziękujemy za wszystko! Nadal jesteśmy zafascynowani ostatnim wydarzeniem, jakim był nasz ślub na Zakinthos, wysepka Cameo, niesamowite miejsce na ślub, pełne uroku, które robi niesamowite wrażenie! Polecamy Turquoise Inspiration Events i Panią Sylwię Markiewicz, która organizuje wspaniałe śluby i kocha to, co robi!

Press enter to search
Press enter to search